KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14833063
nr 1483 3063
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Signerad, akvarell, clown, 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x30 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:11:26
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)